FORUM BANI PE NET
Discutii despre:e-gold, hyip, autosurf, bani online, manualsurf, manual-surf, forex, marketiva.com, anunturi gratis, publicitate gratis, paid to click, paid to read, paid to sign-up, paid to promote, high yield investment program, online cash, afaceri pe net, idei de afaceri online, cash, dolari pe net, investitii pe net,
..::Bani Online::..
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
FORUM BANI PE NET | Reguli | Inregistrare | Login
POZE FORUM BANI PE NET
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Profil beatrice17
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 80 ani |
|
|
cio_1812
Junior
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 8
|
|
Mylot este numele site-ului si devine din ce in ce mai popular!!
Plateste userii sa posteze pe site-ul lor... mai exact... anumitzi useri incep discutzii... tu raspunzi... pentru raspuns primesti bani... sau incepi o discutzie primesti raspunsuri si primesti din nou bani...
CASTIGURI: 1. sa postezi minim 60 de raspunsuri pe zi si sa incepi cam 2 discutzii 2-5 centi pe raspuns, depinde de calitatea raspunsului
2. referali - 25% din castigurile lor personale...
3. imagini uploadate - pana la 7 centi pe imagine depinde de calitate
poti sa te inscrii
Dai click pe linkul acesta si apoi in partea din dreapta sus dai click pe NEW USER REGISTRATION... etotul e free: Te rog daca te inscrii sa nu-mi stergi id-ul de referal!
PLATA: mergi pe site-ul Ikobo si deschizi un cont... vei primi acasa la usa un Card Bancar de Debit Ikobo il potzi folosi la orice bancomat din lume Romania too
ma poti contacta pe mail la 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
dc_s9
ADMIN
 Din: neamul lui Bucur
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 379
|
|
Interesant .... insa metoda de plata nu e pe gustul meu...
Tu ai fost platit?
_______________________________________ BANI PE NET FORUM
EMINEM FORUM
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
cio_1812
Junior
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 8
|
|
acuma lucrez, postez imediat ce se intampla, am vz de la altii
|
|
| pus acum 19 ani |
|
dc_s9
ADMIN
 Din: neamul lui Bucur
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 379
|
|
k
_______________________________________ BANI PE NET FORUM
EMINEM FORUM
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
cio_1812
Junior
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 8
|
|
tocmai mi s-au aprobat veniturile pe luna noiembrie, si mi s-a spus k vor fi procesate pana in 15 decembrie 2006. so just waiting ...
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
cio_1812
Junior
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 8
|
|
!!!!!!!!!!!!!!! MODIFICARI IMPORTANTE LA MYLOT !!!!!!!!!!!!!!!!
mylot este o comunitate care plateste pentru a posta diferite raspunsuri la discu tiile deschise, sau daca vrei poti chiar tu sa-ti deschizi o discutie, la care vor raspunde ceilalti utilizatori
mai mult, mylot plateste si pentru upload de fotografii in discutiile tale si ca totul sa fie si mai bine iti mai da si 25% din refferalii tai
este un site la care am castigat fara probleme in prima luna 10 dolari nu a trebuit nici macar sa ma stresez prea mult cu postarile, cea mai mare parte din bani i-am facut cu ajutorul referalilor (in jur de 7 dolari)
postarile trebuie sa se faca in limba engleza, deci trebuie sa ai ceva habar de aceasta limba si in principiu se platesc mai mult postarile mai relevante (mai lungi 3-4 randuri)
si ceea ce e si mai grozav la site-ul asta e faptul ca si-au schimbat modalitatea de plata si au trecut si ei ca si oamenii normali la E-GOLD. acolo unde toti dintre noi isi aduna agoniseala de zi cu zi de pe net. E SUPER.
acuma sa va dau o idee despre plati pentru postari se plateste de la 2 centi la 8 centi depinde de calitatea raspunsului iar la imagini se ajunge pana la 7 centi tot in functie de relevanta si calitate dupa cum am spus mai sus de la reffi iei 25% din ce fac ei
CE MAI ASTEPTI, INSCRIE-TE, E SANSA TA SA FACI O GRAMADA DE BANI FARA MACAR SA-TI BATI CAPUL
E UN SITE SERIOS, SUNT MII DE POSTARI PE FORUM CU PLATI PRIMITE IN PAYPAL SI LA IKOBO (la inceput platile se faceau prin ikobo, cu card, dar erau o gramada de comisioane, dar acum s-a introdus E-GOLD, de luna aceasta)
acuma ca si-au schimbat modalitatea de plata in E-GOLD vor fi si mai multi dornici sa se inscrie si sa faca bani. construieste-ti downline-ul, fa-ti referali si castiga cu MYLOT
dupa ce primesc banii in E-GOLD postez aici dovada
PENTRU INFORMATII SUPLIMENTARE SI SFATURI VA ASTEPT PE MESS ID: cio_1812
DACA GASITI INFORMATIA DE AJUTOR SI OPORTUNA VA ROG SA VA INSCRIETI CU LEGATURA DE MAI JOS:
INSCRIETI-VA:
|
|
| pus acum 19 ani |
|
dc_s9
ADMIN
 Din: neamul lui Bucur
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 379
|
|
Cio_1812 pune o dovada de plata mai mare .. sau macar zii valoarea ca nu se vede nimic.
_______________________________________ BANI PE NET FORUM
EMINEM FORUM
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
cio_1812
Junior
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 8
|
|
dovada e mare numai sa dai clic pe ea prima, ca a doua e pusa cu browse
si suma e de 11.12$
Modificat de cio_1812 (acum 19 ani)
|
|
| pus acum 19 ani |
|